پاورپوینت کتاب بیوالکتریسیته (plonsey)- به همراه سوالات با پاسخ تشریحی(به زبان انگلیسی)

  • 5 ارديبهشت 1398
  • 667
  • 0

 

فایلهای پاورپوینت و نمونه سوالات ارایه شده در این بخش مربوط به کتاب بیوالکتریسیته (plonsey) می باشد که اسلایدها شامل مباحث Cell Membrane, Biopotentials,Magnetoencephalography (MEG), Electroencephalography (EEG), Electrotherapy, Electroretinogram(ERG), Electrooculogram (EOG), Heart, Electromyography (EMG), Electronystagmography (ENG است. این فایلها در مجموع شامل 759 اسلاید می باشد که برای هر بخش یک فایل پاورپوینت مجزا (مجموعا در 7 فایل پاورپوینت) ارائه گردیده است. اسلایدها به زبان انگلیسی و به صورت کاملا حرفه ای طراحی گردیده اند تا از خستگی مخاطب جلوگیری نمایند. به همراه این محصول 20 سوال به همراه پاسخ تشریحی (به زبان انگلیسی) و 80 سوال بدون پاسخ تشریحی (به زبان انگلیسی) از درس بیوالکتریسیته را نیز می توانید به رایگان دانلود نمایید.

مد فیزیک دات کام، پنجره ای رو به دنیای فیزیک پزشکی

خرید محصول پاورپوینت کتاب بیوالکتریسیته (plonsey)- به همراه سوالات با پاسخ تشریحی(به زبان انگلیسی)

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

 پاورپوینت کتاب بیوالکتریسیته (plonsey)- به همراه سوالات با پاسخ تشریحی(به زبان انگلیسی)

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط