پزشکی هسته ای-قسمت اول

  • 26 دی 1397
  • 1067
  • 0

 

قسمت اول مبحث جذاب و فوق العاده ی پزشکی هسته ای ، که از سرفصل های درس فیزیک پزشکی مربوط به دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی است، هم اکنون با کیفیت بسیار بالا در دسترس شما دانشجوی عزیز دوره ی آنلاین فیزیک پزشکی قرار دارد. در این  فایل ویدیویی مباحث مربوط به ساختمان اتم و مشخصات اجزاء تشکیل دهنده اون، اعداد اتمی، جرمی، نوترونی و رابطه بین اونها، معانی ایزوتوپ، ایزومر، ایزوبار و ایزوتن، واحد جرم اتمی و واحد انرژی در پزشکی هسته ای، مفهوم انرژی هسته ای، انرژی همبستگی و نقص جرمی و ارتباط بین پایداری هسته ها با انرژی همبستگی، نوکلوئیدها و تقسیم بندی آنها، ساختمان و حالت برانگیخته هسته، رادیونوکلوئیدها و پایداری هسته ها، سریها یا زنجیره های رادیواکتیو، فرآیندهای رادیواکتیو و قوانین بقا، واپاشی آلفا، واپاشی بتا، انتشار β‾ به صورت مفصل مورد توجه قرار گرفته است. دوست عزیزم همه ی تلاش مد فیزیک دات کام، تجربه ی یک یادگیری حرفه ای می باشد، تا دانشجویان عزیز دوره های آموزشی بتوانند در کمترین زمان ممکن به بهترین درک از مطالب دست پیدا کرده و در زمانی اندک به بازدهی بالایی برسند، که به این منظور انرژی و زمان بسیار زیادی جهت آماده سازی فایلهایی که از هر نظر منحصر به فرد می باشند و از کیفیت محتوایی و سمعی - بصری بالایی برخوردار می باشند، صرف گردیده است.

لطفا بعد از تماشای ویدیو، نظر خود را در همین قسمت کامنت بگذارید و موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

مد فیزیک دات کام، پنجره ای رو به دنیای فیزیک پزشکی

خرید محصول پزشکی هسته ای-قسمت اول

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط