پزشکی هسته ای- قسمت سوم

  • 25 دی 1397
  • 1047
  • 0

قسمت سوم مبحث پزشکی هسته ای ، که از سرفصل های درس فیزیک پزشکی مربوط به دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی است، هم اکنون با کیفیت بسیار بالا در دسترس شما دانشجوی عزیز دوره ی آنلاین فیزیک پزشکی قرار دارد. در این  فایل ویدیویی مباحث مربوط به روشهای تولید رادیونوکلوئید، رادیونوکلوئیدهای محصول رآکتور، رادیونوکلوئیدهای محصول شتابدهنده یا سیکلوترون، رادیونوکلوئیدهای محصول شکافت هسته ای، تولید رادیونوکلوئیدهای کوتاه عمر، استفاده از ژنراتور، اصول ژنراتور، ژنراتور مولیبدون- تکنسیم، انتخاب رادیونوکلوئید، کنترل کیفیت یک پرتودارو، خلوص رادیونوکلوئید، خلوص رادیوشیمیایی، خلوص شیمیایی، استریل شدگی، تب زدایی، آلودگی به رادیواکتیو مادر، انواع آشکارسازها (کارایی کل، کارایی ذاتی، کارآیی هندسی)، آشکارساز جرقه ای چاهی، آشکارسازهای جرقه زن مایع، ساختمان شمارنده های گازی و تفاوتهای بین اطاقکهای یونش، کنتور تناسبی و کنتور گایگر مولر، ساختمان آشکارسازهای حالت جامد، دستگاههای نگاره برداری در پزشکی هسته ای، مسائل اصلی، پروبها و اسکنرهای خطی، دوربین گاما و اجزاء آن، کلیماتورهای همگرا و واگرا، برش نگاری نشری رایانه ای، اصول برش نگاری عرضی، برش نگاری رایانه ای تک فوتون ودستگاههای PET​ به صورت مفصل مورد توجه قرار گرفته است. دوست عزیزم همه ی تلاش مد فیزیک دات کام، تجربه ی یک یادگیری حرفه ای می باشد، تا دانشجویان عزیز دوره های آموزشی بتوانند در کمترین زمان ممکن به بهترین درک از مطالب دست پیدا کرده و در زمانی اندک به بازدهی بالایی برسند، که به این منظور انرژی و زمان بسیار زیادی جهت آماده سازی فایلهایی که از هر نظر منحصر به فرد می باشند و از کیفیت محتوایی و سمعی - بصری بالایی برخوردار می باشند، صرف گردیده است.

لطفا بعد از تماشای ویدیو، نظر خود را در همین قسمت کامنت بگذارید و موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

مد فیزیک دات کام، پنجره ای رو به دنیای فیزیک پزشکی

خرید محصول پزشکی هسته ای- قسمت سوم

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط