پاورپوینت اصول فیزیکی لیزر در پزشکی و دندانپزشکی

  • 23 ارديبهشت 1398
  • 598
  • 0

 

فایلهای پاورپوینت ارایه شده در این بخش مربوط به درس اصول فیزیکی لیزر و کاربردهای آن در پزشکی می باشد که اسلایدها شامل مباحث Characteristics of laser beam, Spontaneous emission,Stimulated Emission ,Optical Gain and Population Inversion, Atomic and molecular transitions, light-matter interactions , LASER Oscillation, Methods for LASER switching, Q switching basics, Acousto-optical switching, Electro-optical switching, Switching with Saturable absorber,mode-locking, Specific LASER Systems, Classes of Laser, Laser Tissue Interactions, Photochemical Interaction, Thermal Interaction, Photoablation, Plasma-Induced Ablation, Photodisruption, Medical Application of LASER, Ophthalmology, Dentistry, Dentistry, LITT(LASER induced interstitial thermo therapy), Urology, Gynecology, Neuro-Surgery, üMIS(Minimally Invasive Surgery), angioplasty, Cardiology, Dermatology, ENT, Pulmonology, GI, Laser Safety, Laser Bio-physics, Lasers Types, Classes of Laser, است. این فایلها در مجموع شامل 423 اسلاید می باشد که برای هر بخش یک فایل پاورپوینت مجزا (مجموعا در 5 فایل پاورپوینت) ارائه گردیده است. اسلایدها به زبان انگلیسی و فارسی و به صورت کاملا حرفه ای طراحی گردیده اند تا از خستگی مخاطب جلوگیری نمایند. 

مد فیزیک دات کام، پنجره ای رو به دنیای فیزیک پزشکی

خرید محصول پاورپوینت اصول فیزیکی لیزر در پزشکی و دندانپزشکی

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط