مبانی فیزیکی نور و دیدگانی و کاربرد آن در پزشکی- قسمت دوم

  • 2 ارديبهشت 1397
  • 1810
  • 0

درود به تو دوست خوبم

امیدوارم سرحال و پرانرژی باشی

قسمت دوم مبانی فیزیکی نور و دیدگانی و کاربردهای آن در پزشکی،  که از سرفصل های درس فیزیک پزشکی مربوط به دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی هست، هم اکنون با کیفیت بسیار بالا در دسترس شما دانشجوی عزیز دوره ی آنلاین فیزیک پزشکی قرار داره. در این  فایل ویدیویی مباحث مربوط به رابطه بین سرعت نور در خلأ و محیط‌های مادی، بازتابش و شکست نور، ضریب شکست و کاربردهای آن در پزشکی، تعریف زاویه حد،  اندازه گیری و سنجش نور، واحد شدت نور، واحد روشنایی، واحد درخشندگی، واحد فلوی نورانی، ساختمان آندوسکوپ و انواع آن، کاربردهای آندوسکوپی در پزشکی، لامپ کرومایر و استفاده آنها و کاربردهای کروموتراپی و هلیوتراپی به صورت بسیار دقیق مورد بررسی قرار گرفته است. دوست عزیزم همه ی تلاش مد فیزیک دات کام، تجربه ی یک یادگیری حرفه ای می باشد، تا دانشجویان عزیز دوره های آموزشی بتوانند در کمترین زمان ممکن به بهترین درک از مطالب دست پیدا کرده و در زمانی اندک به بازدهی بالایی برسند، که به این منظور انرژی و زمان بسیار زیادی جهت آماده سازی فایلهایی که از هر نظر منحصر به فرد می باشند و از کیفیت محتوایی و سمعی - بصری بالایی برخوردار می باشند، صرف گردیده است.

لطفا بعد از تماشای ویدیو، نظر خود را در همین قسمت کامنت بگذارید و موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

مد فیزیک دات کام، پنجره ای رو به دنیای فیزیک پزشکی

 

خرید محصول مبانی فیزیکی نور و دیدگانی و کاربرد آن در پزشکی- قسمت دوم

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

مبانی فیزیکی نور و دیدگانی و کاربرد آن در پزشکی- قسمت دوم

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

کلمات کلیدی
مبانی فیزیکی نور و دیدگانیهلیوتراپیکروموتراپیدرس فیزیک پزشکی برای دانشجویان پزشکی و دندانپزشکیاندازه گیری و سنجش نورکتاب فیزیک پزشکیجزوه فیزیک پزشکیفیزیک پزشکیفیزیک فراصوتفیزیک امواج فراصوتفیزیک چشمفیزیک بیناییفیزیک اولتراسوند و کاربردهای آن در پزشکیفیزیک دیدگانیدرس فیزیک پزشکیارشد فیزیک پزشکیارشد پرتو پزشکیارشد پرتوپزشکیدکتری فیزیک پزشکیدکترای فیزیک پزشکیارشد رادیوبیولوژی و حفاظتسوالات درس فیزیک پزشکیسوالات چهار گزینه ای درس فیزیک پزشکیسوالات آزمون دکتری فیزیک پزشکی با پاسخ تشریحیسوالات درس فیزیک فراصوتسوالات آزمون ارشد فیزیک پزشکیسوالات آزمون ارشد رادیوبیولوژی و حفاظتسوالات آزمون دکتری فیزیک پزشکیسوالات درس حفاظت در برابر اشعهسوالات آزمون دکترای فیزیک پزشکی وزارت بهداشتسوالات آزمون ارشد رادیوبیولوژی و حفاظت وزارت بهداشتنمونه سوالات درس فیزیک پزشکینمونه سوال فیزیک پزشکینمونه سوالات چهار گزینه ای درس فیزیک فراصوتنمونه سوالات چهارگزینه ای فیزیک پزشکینمونه سوالات آزمون دکتری فیزیک پزشکینمونه سوالات آزمون ارشد رادیوبیولوژی و حفاظتنمونه سوالات درس حفاظت در برابر اشعهنمونه سوالات آزمون ارشد فیزیک پزشکینمونه سوالات چهار گزینه ای دکترای فیزیک پزشکینمونه سوال درس فیزیک پزشکینمونه سوالات چهار گزینه ای پزشکی هسته اینمونه سوال درس فیزیک فراصوتنمونه سوالات درس پزشکی هسته ایرادیوبیولوژِیحفاظت در برابر اشعهفیزیکرشته فیزیک پزشکیمهندسی پزشکی

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط