مبانی فیزیکی نور و دیدگانی و کاربرد آن در پزشکی- قسمت پنجم (چشم)

  • 5 ارديبهشت 1397
  • 2138
  • 0

 

در قسمت چهارم مبانی فیزیکی نور و دیدگانی و کاربردهای آن در پزشکی مباحث مربوط به  انواع ناهنجاریهای دیدگانی به همراه روشهای تشخیص و تصحیح این ناهنجاریها مورد توجه  قرار گرفته است. در این ویدیو  جزییات مربوط به ناهنجاریهای کروی و روش رفع عیب آن، ناهنجاریهای استیگماتیسم و روش رفع عیب آن، روشهای تشخیص استیگماتیسم، مبانی فیزیکی تیزبینی، روش نسخه‌نویسی عینک، ساختمان آفتالموسکپ، روشهای مستقیم و غیرمستقیم آفتالموسکوپی، مبانی فیزیکی اسکیاسکپی، ساختمان اسکیاسکپی، علل دوبینی،،میدان بینایی و تابلو اسنل به صورت بسیار دقیق و به زبان بسیار ساده مورد بررسی قرار گرفته اند. دوست عزیزم همه ی تلاش مد فیزیک دات کام، تجربه ی یک یادگیری حرفه ای می باشد، تا دانشجویان عزیز دوره های آموزشی بتوانند در کمترین زمان ممکن به بهترین درک از مطالب دست پیدا کرده و در زمانی اندک به بازدهی بالایی برسند، که به این منظور انرژی و زمان بسیار زیادی جهت آماده سازی فایلهایی که از هر نظر منحصر به فرد می باشند و از کیفیت محتوایی و سمعی - بصری بالایی برخوردار می باشند، صرف گردیده است.

لطفا بعد از تماشای ویدیو، نظر خود را در همین قسمت کامنت بگذارید و موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

مد فیزیک دات کام، پنجره ای رو به دنیای فیزیک پزشکی

 

خرید محصول مبانی فیزیکی نور و دیدگانی و کاربرد آن در پزشکی- قسمت پنجم (چشم)

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

مبانی فیزیکی نور و دیدگانی و کاربرد آن در پزشکی- قسمت پنجم (چشم)

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

کلمات کلیدی
درس فیزیک پزشکی برای دانشجویان پزشکی و دندانپزشکیدرس فیزیک پزشکیمبانی فیزیکی نور و دیدگانیآفتالموسکوپیاسکیاسکپیتابلو اسنلدوبینیآستیگماتیسمفیزیک پزشکیفیزیک فراصوتفیزیک امواج فراصوتفیزیک اولتراسوند و کاربردهای آن در پزشکیفیزیک چشمفیزیک بیناییفیزیک دیدگانیفیزیک لیزرفیزیکارشد فیزیک پزشکیارشد پرتو پزشکیدکتری فیزیک پزشکیدکترای فیزیک پزشکیکتاب فیزیک پزشکیجزوه فیزیک پزشکیسوالات درس فیزیک پزشکیسوالات چهار گزینه ای درس فیزیک پزشکیسوالات آزمون دکتری فیزیک پزشکی با پاسخ تشریحیسوالات درس فیزیک فراصوتسوالات آزمون ارشد فیزیک پزشکیسوالات آزمون ارشد رادیوبیولوژی و حفاظتسوالات آزمون دکتری فیزیک پزشکیسوالات درس حفاظت در برابر اشعهسوالات آزمون دکترای فیزیک پزشکی وزارت بهداشتسوالات آزمون ارشد رادیوبیولوژی و حفاظت وزارت بهداشتآزمون دکترای فیزیک پزشکیآزمون کارشناسی ارشد فیزیک پزشکیآزمون ارشد فیزیک پزشکیآزمون ارشد رادیوبیولوژی و حفاظتحفاظت در برابر اشعهرادیوبیولوژِیارشد پرتوپزشکیارشد رادیوبیولوژی و حفاظترشته فیزیک پزشکیمهندسی پزشکیدروس فیزیک پزشکیدرس فیزیک پزشکی در مهندسی پزشکی

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط