پاورپوینت مباحث پیشرفته ی رادیوبیولوژی

  • 3 ارديبهشت 1398
  • 627
  • 0

 

فایلهای پاورپوینت ارایه شده در این بخش مباحث پیشرفته ی رادیوبیولوژی را دربرمی گیرد که شامل مباحث Biological basis، Biological Effects of ionization، Biological effects of radiation، Cell and Tissue Kinetics،  Cell Servival Curves and Cell Servival Moleds، Cytogenetic Biodosimetry، Mechanisms of Radiation- Induced Bystander Effect،Radiation sensitizers and protectors،Radiosensitivity، Cell signaling  می باشد. این فایلها در مجموع شامل 581 اسلاید می باشد که برای هر بخش یک فایل پاورپوینت مجزا (و مجموعا 10 فایل پاورپوینت) ارائه گردیده است. اسلایدها به زبان انگلیسی و به صورت کاملا حرفه ای طراحی گردیده اند تا از خستگی مخاطب جلوگیری نمایند.

مد فیزیک دات کام، پنجره ای رو به دنیای فیزیک پزشکی

خرید محصول پاورپوینت مباحث پیشرفته ی رادیوبیولوژی

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

پاورپوینت مباحث پیشرفته ی رادیوبیولوژی

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

کلمات کلیدی
رادیوبیولوژِیفیزیک پزشکیفیزیکفیزیک پرتوهافیزیک رادیولوژیفیزیک رادیوگرافیفیزیک رادیوتراپی خانفیزیک رادیوتراپیفیزیک هسته ایرادیوبیولوژی پیشرفتهرادیوبیولوژی برای رادیوبیولوژیستهادرس فیزیک پزشکی برای دانشجویان پزشکی و دندانپزشکیدرس فیزیک پزشکیارشد فیزیک پزشکیارشد رادیوبیولوژی و حفاظتارشد پرتوپزشکیارشد تصویربرداری پزشکیارشد پرتو پزشکیحفاظت در برابر اشعهدکتری فیزیک پزشکیدکترای فیزیک پزشکیمهندسی پزشکیمهندسی پرتوپزشکیپرتوپزشکیتصویربرداری پزشکیجزوه درس فیزیک پزشکیجزوه فیزیک پزشکیفیزیک پزشکی کتابدروس فیزیک پزشکیدرس فیزیک پزشکی در مهندسی پزشکیکارشناسی ارشد فیزیک پزشکیتدریس فیزیک پزشکیامتحان فیزیک پزشکیآزمون دکترای فیزیک پزشکیسوالات چهار گزینه ای درس فیزیک پزشکیسوالات درس فیزیک پزشکیسوالات آزمون دکتری فیزیک پزشکیسوالات آزمون ارشد فیزیک پزشکیسوالات آزمون دکتری فیزیک پزشکی با پاسخ تشریحی

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط